Filmy i Seriale Online bez rejestracji i limitu

Tytuł Rok Ocena
Znaki

Znaki

Po śmierci żony pastor Graham Hess zrywa z Kościołem i przenosi się z dziećmi na farmę. Pewnego dnia znajduje na polu kukurydzy tajemniczy symbol.

2002 6.2
Śmiertelna gorączka

Śmiertelna gorączka

Grupa znajomych przyjeżdża do małego domku w górach. Sielanka kończy się, kiedy do ich drzwi puka mężczyzna z twarzą pokrytą krwawymi wrzodami.

2002 5.2
Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Demokratyczne rządy Republiki są zagrożone przez podstępnego hrabiego Dooku. Tymczasem Anakin Skywalker łamie reguły zakonu Jedi i zakochuje się.

2002 7.4
Złap mnie, jeśli potrafisz

Złap mnie, jeśli potrafisz

Oparta na faktach historia młodego fałszerza, który w latach 60., podając się za pilotów, lekarzy i profesorów, wyłudził z banków ponad 2,5 mln dolarów.

2002 7.8
Świąteczna pułapka

Świąteczna pułapka

Rodzina Emersonów z Nowej Zelandii przenosi się na pustynne południe. Zdaniem rozpaczonej małej Judy, w takim miejscu w ogóle niema ... czytaj dalej

2002 5.5
Infernal Affairs: Piekielna gra

Infernal Affairs: Piekielna gra

Yang jest policjantem, który pod przykrywką rozpracowuje hongkońską mafię. Ming to z kolei mafijny szpieg pracujący w policji. Obie strony odkrywają, że są infiltrowane.

2002 7.7
8 Mila

8 Mila

Młody chłopak z Detroit, Jimmi, ledwie wiąże koniec z końcem. Jego marzeniem jest nagranie własnej płyty i kariera rapera.

2002 7.2
Władca Pierścieni: Dwie wieże

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Drużyna Pierścienia zostaje rozbita, lecz zdesperowany Frodo za wszelką cenę chce wypełnić powierzone mu zadanie. Aragorn z towarzyszami przygotowuje się, by odeprzeć atak hord Sarumana.

2002 8.3
Simone

Simone

Dwukrotnie nominowany do Oscara za filmy krótkometrażowe, ambitny reżyser Victor Taransky jest głodny sukcesu, jednakże nie potrafi się ... czytaj dalej

2002 6.4
Dzwonnik z Notre Dame II

Dzwonnik z Notre Dame II

Zbliża się coroczne święto zakochanych, ale samotny dzwonnik nie odczuwa radości. Sytuacja ulega zmianie, gdy do miasta przybywa cyrk, a z nim urocza asystentka maga, Madelline.

2002 6
Gangi Nowego Jorku

Gangi Nowego Jorku

XIX wiek. Po 15-letniej odsiadce Amsterdam Vallon wraca do rodzinnej dzielnicy, by zemścić się na przywódcy gangu odpowiedzialnego za śmierć jego ojca.

2002 7.1
Repli-Kate

Repli-Kate

Nastoletni naukowiec przypadkowo klonuje kobietę, w której jest zakochany.

2002 6.1
Mustang z Dzikiej Doliny

Mustang z Dzikiej Doliny

Dziki mustang zostaje schwytany przez kowbojów i sprzedany kawalerii. Ogier próbuje za wszelką cenę odzyskać wolność.

2002 7.6
Transporter

Transporter

Frank Martin pracuje jako kurier dla organizacji przestępczych. Podczas transportu kolejnej przesyłki wplątuje się w niebezpieczną intrygę.

2002 7.3
Dolina cieni

Dolina cieni

Front I wojny światowej, 1917 rok. Grupa brytyjskich żołnierzy trafia do niemieckich okopów, gdzie zagraża im nie tylko wojsko przeciwnika.

2002 6.3
Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter i Komnata Tajemnic

W Hogwarcie dochodzi do tajemniczych ataków na uczniów. Tymczasem Harry'ego prześladuje dziwny głos, którego nikt, poza nim, nie słyszy.

2002 7.4
Dzień świra

Dzień świra

Adaś Miauczyński, 49-letni rozwiedziony polonista, żyje w kręgu swoich natręctw, nie potrafiąc wyrwać się z nudy i rutyny dnia codziennego.

2002 7.8
Sekretarka

Sekretarka

Lee opuszcza szpital psychiatryczny i dostaje pracę sekretarki w kancelarii adwokackiej. Wkrótce zaczynają ją łączyć niecodzienne relacje z szefem.

2002 6.6
Czerwony smok

Czerwony smok

Kiedy w sprawie psychopatycznego zabójcy policja okazuje się bezradna, agent FBI prosi o pomoc pacjenta więziennego centrum psychiatrycznego, skazanego na dożywocie za wielokrotne morderstwa i kanibalizm.

2002 7.5
Godziny

Godziny

Historia życia trzech kobiet, z których jedna to żyjąca w czasach współczesnych w Nowym Jorku wydawczyni książek; druga, typowa żona i ... czytaj dalej

2002 7.2
Bitwa El Alamein

Bitwa El Alamein

Historia oddziału włoskich żołnierzy, którzy walczą z aliantami na pustyni podczas II wojny światowej.

2002 6.4
Miasto Boga

Miasto Boga

Oparta na faktach historia dwóch chłopców ze slumsów Rio de Janeiro. Jeden z nich dołączył do gangu, drugi wybrał sztukę i został fotografem.

2002 8
Star Trek X: Nemesis

Star Trek X: Nemesis

Załoga Enterprise udaje się do Romulan chcących negocjować traktat pokojowy.

2002 6.8
Superprodukcja

Superprodukcja

Bezlitosny w swoich recenzjach krytyk filmowy ma napisać scenariusz dla powiązanego z mafią bogatego biznesmena.

2002 4.9