Filmy i Seriale Online bez rejestracji i limitu

Tytuł Rok Ocena
Król Lew

Król Lew

Targany niesłusznymi wyrzutami sumienia po śmierci ojca mały lew Simba skazuje się na wygnanie rezygnując z przynależnego mu miejsca na czele stada.

1994 8.3
Orbitowanie bez cukru

Orbitowanie bez cukru

Portret pokolenia lat 90. na przykładzie grupy przyjaciół, którzy po ukończeniu studiów próbują odnaleźć się w dorosłym świecie.

1994 7
Ace Ventura: Psi detektyw

Ace Ventura: Psi detektyw

Detektyw specjalizujący się w odnajdywaniu zaginionych zwierząt poszukuje ukradzionego delfina – maskotki drużyny futbolowej.

1994 6.2
Star Trek VII: Pokolenia

Star Trek VII: Pokolenia

Kapitan Picard, dowódca Enterprise, trafia na ślad spisku, przez który wiele lat wcześniej flota straciła okręt wraz z załogą.

1994 6.9
Maverick

Maverick

Najsłynniejsi na Dzikim Zachodzie pokerzyści przystępują do turnieju o najwyższe stawki. Wśród nich jest czarujący oszust Brad Maverick i wyjątkowo sprytna Annabelle.

1994 7.3
Mężczyzna, który patrzy

Mężczyzna, który patrzy

Młodego profesora uniwersyteckiego z nie do końca wyjaśnionych przyczyn opuszcza żona. Mężczyzna, nie znajdując powodów odejścia pełnej ... czytaj dalej

1994 5.5
Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie

Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie

Siódma i ostatnia część popularnej serii "Akademia Policyjna" powstała dopiero po pięciu latach, w 1994 roku. Wyreżyserował ją Alan Metter, ... czytaj dalej

1994 5.9
Leon zawodowiec

Leon zawodowiec

Płatny morderca ratuje dwunastoletnią dziewczynkę, której rodzina została zabita przez skorumpowanych policjantów.

1994 8.2
Gwiezdne wrota

Gwiezdne wrota

U podnóża piramidy w Gizie ekipa archeologów znajduje tajemniczy metalowy pierścień. Egiptolog Daniel Jackson odkrywa, że jest on bramą do innego miejsca we wszechświecie.

1994 7.2
Klient

Klient

Młody chłopak jest świadkiem samobójstwa prawnika, który przed śmiercią ujawnia mu miejsce, gdzie jego klient zakopał zwłoki swojej ofiary.

1994 7.3
W paszczy szaleństwa

W paszczy szaleństwa

Prywatny detektyw pracujący dla firmy ubezpieczeniowej dostaje zlecenie związane z odnalezieniem słynnego pisarza horrorów. W tym celu postanawia przeczytać wszystkie jego książki.

1994 7.1
Skazani na Shawshank

Skazani na Shawshank

Adaptacja opowiadania Stephena Kinga. Historia niesłusznie skazanego na dożywocie bankiera, który musi przeżyć w brutalnym świecie rządzonym przez strażników i współwięźniów.

1994 8.8
Pulp Fiction

Pulp Fiction

Przemoc i odkupienie w opowieści o dwóch płatnych mordercach pracujących na zlecenie mafii, żonie gangstera, bokserze i parze okradającej ludzi w restauracji.

1994 8.4
Maska

Maska

Stanley Ipkiss, nudny urzędnik bankowy, znajduje w rzece maskę. Gdy ją zakłada, staje się niezniszczalny, uwodzicielski i pewny siebie.

1994 6.8
Król kosza

Król kosza

Trener koszykówki Jimmy Dolan jedzie do Afryki szukać nowych talentów. Znajduje potencjalnego gracza, wielki talent, ale kłopot polega na ... czytaj dalej

1994 6.3
Asterix podbija Amerykę

Asterix podbija Amerykę

Asterix i Obelix wyruszają na poszukiwania Panoramixa, który został porwany przez Rzymian. Podczas podróży Galowie odkrywają nowy ląd.

1994 7.1
Potężne Kaczory 2

Potężne Kaczory 2

Gordon Bombay (Emilio Estevez) pracuje w sklepie sportowym, gdzie zajmuje się ostrzeniem łyżew. Ciągle jednak marzy o powrocie na lód. Los ... czytaj dalej

1994 6.5
Forrest Gump

Forrest Gump

Historia życia Forresta, chłopca o niskim ilorazie inteligencji z niedowładem kończyn, który staje się miliarderem i bohaterem wojny w Wietnamie.

1994 8.6
Inteligent w armii

Inteligent w armii

Po długich poszukiwaniach Billy Rago znajduje pracę jako nauczyciel literatury w amerykańskiej armii.

1994 6.5
W służbie sprawiedliwości

W służbie sprawiedliwości

Billy, były komandos, mistrz sztuki walki, chce uwolnić siostrę spod wpływu gangsterów. Frank jest policjantem. Jego partnerka została ... czytaj dalej

1994 6.5
Odlotowcy

Odlotowcy

Trzej zdesperowani muzycy terroryzują pracowników lokalnej radiostacji zmuszając ich do zaprezentowania nagrań zespołu.

1994 6.5
Wywiad z wampirem

Wywiad z wampirem

Historia wdowca, który by przestać cierpieć, zostaje przemieniony w wampira. Jego charakter nie pozwala mu zabijać ludzi z zimną krwią, ale nie jest na tyle silny, by wybrać samobójstwo.

1994 7.8
Milioner w spodenkach

Milioner w spodenkach

Zawodowy oszust, uciekając z miejsca przestępstwa rozbija rower 11 - letniego Prestona Watersa. Aby uniknąć niepotrzebnych awantur, daje ... czytaj dalej

1994 6
Głupi i głupszy

Głupi i głupszy

Dwóch przyjaciół przemierza drogi i miasta Ameryki, by oddać zgubioną przez atrakcyjną kobietę walizkę.

1994 6.1