Filmy i Seriale Online bez rejestracji i limitu

Tytuł Rok Ocena
Lot nad kukułczym gniazdem

Lot nad kukułczym gniazdem

Historia złodzieja, szulera i chuligana, który, by uniknąć więzienia, udaje niepoczytalność. Trafia do szpitala dla umysłowo chorych, gdzie twardą ręką rządzi siostra Ratched.

1975 8.6
Podziemny krąg

Podziemny krąg

Dwóch mężczyzn znudzonych rutyną zakłada klub, w którym co tydzień odbywają się walki na gołe pięści.

1999 8.3
Okno na podwórze

Okno na podwórze

Uwięziony na wózku inwalidzkim fotograf obserwuje przez okno sąsiadów. Jednego z nich podejrzewa o zabójstwo żony.

1954 8
Palacz zwłok

Palacz zwłok

Karl Kopfrkingl jest palaczem zwłok w praskim krematorium. Popada w szaleństwo i przez to uważa, że wykonując swoje obowiązki uwalnia dusze zmarłych.

1969 8
Lokator

Lokator

Imigrant wprowadza się do mieszkania, w którym poprzednia lokatorka popełniła samobójstwo. Z czasem zaczyna nabierać przeświadczenia, że sąsiedzi spiskują przeciwko niemu.

1976 8
Zawrót głowy

Zawrót głowy

Detektyw ratuje żonę przyjaciela przed samobójstwem. Uświadamia sobie, że się w niej zakochał.

1958 7.9
Dług

Dług

Dwaj przyjaciele chcą założyć własny interes, ale nie mogą zdobyć pieniędzy. Wkrótce staną się ofiarami szantażysty, który zażąda od nich spłaty wyimaginowanego długu.

1999 7.8
Piękność dnia

Piękność dnia

Pomimo miłości do męża Severine czuje się niezaspokojona w małżeństwie. Po kryjomu kobieta zaczyna pracować jako prostytutka.

1967 7.8
Wstręt

Wstręt

Po wyjeździe współlokatorów Carol zaczyna popadać w obłęd. Winą za swój stan obarcza świat zewnętrzny i wypowiada mu wojnę.

1965 7.8
Kobieta-diabeł

Kobieta-diabeł

Akcja filmu rozgrywa się w średniowiecznej Japonii, podczas okrutnej wojny wszystkich ze wszystkimi. Dwie wieśniaczki: dziewczyna, której ... czytaj dalej

1964 7.8
Dzień świra

Dzień świra

Adaś Miauczyński, 49-letni rozwiedziony polonista, żyje w kręgu swoich natręctw, nie potrafiąc wyrwać się z nudy i rutyny dnia codziennego.

2002 7.8
Czarny łabędź

Czarny łabędź

Nina desperacko pragnie zdobyć rolę w "Jeziorze łabędzim". Gdy jej marzenie się spełnia, odkrywa swoją mroczną stronę.

2010 7.7
Czerwona pustynia

Czerwona pustynia

Deszczowa, mglista i zimna Ravenna. Guiliana, kura domowa, ukrywająca przed mężem zmęczenie psychiczne, spotyka inżyniera pobliskiej fabryki ... czytaj dalej

1964 7.6
Dom z piasku i mgły

Dom z piasku i mgły

Załamana po rozstaniu z mężem Kathy traci dom na licytacji. Aby go odzyskać, nie cofnie się przed niczym.

2003 7.6
Zły dotyk

Zły dotyk

Dwóch nastoletnich chłopców usiłuje uporać się z przeżytą w dzieciństwie traumą.

2004 7.4
Nagi lunch

Nagi lunch

Bill Lee jest dezynsektatorem, który przez przypadek zabija swoją żonę uzależnioną od środka owadobójczego. Po tym zdarzeniu mężczyzna zatraca się w nałogu narkotykowym, mając przedziwne wizje.

1991 7.3
Skóra, w której żyję

Skóra, w której żyję

Chirurg plastyczny, Robert Ledgard, pracuje nad stworzeniem syntetycznej, ludzkiej skóry. Doświadczenia przeprowadza na tajemniczej kobiecie, którą przetrzymuje w domu.

2011 7.3
Kamienne niebo

Kamienne niebo

Maniuś-złodziejaszek, miejski lump, powraca do kamienicy, gdzie mieszka. Huraganowy ogień różnych rodzajów broni nęka przez kolejny tydzień ... czytaj dalej

1959 7.1
Lęk wysokości

Lęk wysokości

Poukładane życie Tomka burzy wiadomość o złym stanie zdrowia jego ojca.

2011 7.1
Nowe życie

Nowe życie

Po nieudanym napadzie i nieszczęśliwym wypadku Ben zostaje skazany na karę śmierci. W ramach eksperymentu dostaje nowe życie.

2008 6.8
Nic nie stoi na przeszkodzie

Nic nie stoi na przeszkodzie

Zofia - lekarka (Magda Teresa Wójcik) i Jerzy - pilot (Tadeusz Janczar) są bezdzietnym małżeństwem. Mieszkają na przedmieściu Warszawy w ... czytaj dalej

1980 6.8
Gothika

Gothika

Młoda pani psycholog pewnego razu budzi się jako pacjentka własnego szpitala. Musi udowodnić wszystkim, że została niesłusznie oskarżona o morderstwo.

2003 6.7
Obława

Obława

II wojna światowa. Kapral Wydra, żołnierz partyzanckiego oddziału, zmaga się nie tylko z Niemcami i polskimi zdrajcami, ale także z własną przeszłością.

2012 6.6
Prowokator

Prowokator

Warszawa, rok 1909. Artur Herling (Bogusław Linda) zostaje aresztowany po dokonaniu zamachu na wysokiego urzędnika rosyjskiej policji, w ... czytaj dalej

1995 6.6