Filmy i Seriale Online bez rejestracji i limitu

Tytuł Rok Ocena
W imię ojca

W imię ojca

Drobny złodziejaszek zostaje niesłusznie aresztowany za rzekomy udział w zamachu bombowym, po czym skazany na dożywocie. Wraz z ojcem i reprezentującą rodzinę prawniczką walczy o wolność.

1993 8.1
W pogoni za szczęściem

W pogoni za szczęściem

Film oparty na faktach. Chris, samotny ojciec pozbawiony domu, stara się mimo przeciwności losu o posadę w biurze maklerskim.

2006 8.1
Przebudzenia

Przebudzenia

Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o lekarzu, który za pomocą eksperymentalnego leku przywracał do świadomości pogrążonych w śpiączce pacjentów.

1990 8
Młot na czarownice

Młot na czarownice

Jeden z najbardziej znanych filmów Otakara Vávry powstał na podstawie zachowanych akt z procesów czarownic z lat 1678-1695 oraz powieści ... czytaj dalej

1969 8
Stalker

Stalker

Stalker wraz z dwoma klientami podróżuje przez Zonę do tajemniczej komnaty, gdzie ponoć spełniają się marzenia.

1979 7.9
Sam

Sam

Opóźniony umysłowo mężczyzna walczy w sądzie z opieką społeczną, która chce odebrać mu prawa rodzicielskie do siedmioletniej córki.

2001 7.9
Polowanie

Polowanie

Podopieczna Lucasa oskarża go o molestowanie seksualne. Mężczyzna robi wszystko, aby udowodnić swoją niewinność. 

2012 7.8
Oszukana

Oszukana

Los Angeles, 1928 rok. Christine wychodzi do pracy, zostawiając kilkuletniego syna w domu. Gdy wraca, dziecka nie ma.

2008 7.8
Prosta historia

Prosta historia

Staruszek Alvin Straight podróżuje z Iowa do Wisconsin na małym traktorze, by u celu podróży pojednać się z chorym bratem.

1999 7.7
Bez mojej zgody

Bez mojej zgody

Sara i Brian podejmują decyzję o leczeniu poważnie chorej córki. Relacje rodzinne ulegają znacznemu pogorszeniu, gdy młodsza z sióstr odkrywa tajemnicę związaną z jej narodzinami.

2009 7.7
Bezcenny dar

Bezcenny dar

Jason spodziewa się, że odziedziczy ogromny majątek zmarłego dziadka. Tymczasem starszy pan pozostawia wnukowi coś zupełnie innego.

2006 7.7
Niech będzie teraz

Niech będzie teraz

Umierająca na białaczkę dziewczyna postanawia wykorzystać jak najpełniej ostatnie miesiące życia, które jej pozostały.

2012 7.7
Aż poleje się krew

Aż poleje się krew

Na przełomie XIX i XX wieku w Nowym Meksyku zostaje odkryta ropa naftowa. Daniel Plainview odkupuje od miejscowych ziemię i dorabia się na złożach fortuny.

2007 7.6
Swobodny jeździec

Swobodny jeździec

Dwóch hippisów z Kalifornii wybiera się na swoich motocyklach w podróż przez Stany.

1969 7.5
Bez miłości ani słowa

Bez miłości ani słowa

Popularny pisarz nie może się otrząsnąć po rozwodzie. W tym samym czasie jego nastoletnie dzieci przeżywają pierwsze miłości.

2012 7.5
My, dzieci z dworca Zoo

My, dzieci z dworca Zoo

Dwunastoletnia Christiane przeprowadza się do Berlina Zachodniego, gdzie poznaje Detlefa, pod wpływem którego zaczyna sięgać po coraz mocniejsze narkotyki.

1981 7.4
Zerwany

Zerwany

Film pokazywany w ramach V edycji Filmostrady. Mateusz jest sierotą społecznym. Otacza go świat pełen przemocy. Wszędzie - w rodzinie ... czytaj dalej

2003 7.4
Good Bye Lenin!

Good Bye Lenin!

Matka Alexa doznaje szoku podczas upadku Muru Berlińskiego. W trosce o jej zdrowie syn utrzymuje ją w przekonaniu, że komunizm się nie skończył.

2003 7.4
Próba ogniowa

Próba ogniowa

Caleb próbuje ratować swoje małżeństwo wypełniając zadania z książeczki otrzymanej od ojca.

2008 7.3
8 Mila

8 Mila

Młody chłopak z Detroit, Jimmi, ledwie wiąże koniec z końcem. Jego marzeniem jest nagranie własnej płyty i kariera rapera.

2002 7.2
Senność

Senność

Nowy film Magdaleny Piekorz, zdobywczyni Grand Prix Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych za film "Pręgi". "Senność" to opowieść o ... czytaj dalej

2008 7.2
Kobieta, mężczyzna i dziecko

Kobieta, mężczyzna i dziecko

Pewnego dnia Robert, mąż i ojciec dwóch dziewczynek, dowiaduje się, że we Francji właśnie zginęła jego dawna znajoma, z którą łączył go ... czytaj dalej

1983 7.1
Chrzest

Chrzest

"Chrzest" to druga pełnometrażowa fabuła reżysera młodego pokolenia Marcina Wrony. Akcja filmu toczy się w środowisku przestępczym i ... czytaj dalej

2010 7
Obietnica miłości

Obietnica miłości

Gdy głowa rodziny Davisów ulega wypadkowi, z pomocą przychodzi nieznajomy młodzieniec. Wkrótce staje się on im bardzo bliski, a szczególnie młodej Missy.

2004 6.9